Vybrané z fotogalérie Mestského kultúrneho strediska v Sabinov

HORÚCA SPRCHA - PREDSTAVENIE ZRUŠENÉ

Divadlo 

08. 10. 2018 o 19:00

15,00 €

Mestské kultúrne stredisko Vás pozýva na divadelné predstavenie Horúca sprcha, ktoré sa uskutoční 8.10.2018 o 19.00 h v kinosále MsKS.


Predpredaj vstupeniek v MsKS /pracovné dni od 8.00 h do 16.00 h/ - 051/452 12 51 a ticketportal.sk


„Šťastie je možné dosiahnuť medzi psom a mačkou, ale nie medzi mužom a ženou!“


On je architekt. Ona je terapeutka. Alebo skôr televízna hviezda TV-šou, ktorej vzácne psychologické rady zachránili už nejedno manželstvo. Ale ich vlastné manželstvo je práve v troskách. Aký paradox! Čo teda najviac chýba ku šťastiu špecialistke na riešenie manželských problémov? Tolerancia a porozumenie. Vydarený vzťah! Ako manželia žijú už niekoľko mesiacov odlúčene a práve vyrazili na svoju poslednú spoločnú cestu. Chcú predať dom v Španielsku. Unavení dlhou cestou sa zastavia na jednu noc v malom hotelíku niekde na juhu Francúzska. Hotel je však v rekonštrukcii. V jedinej voľnej izbe sa nachádza manželská posteľ a v kúpeľni tečie len horúca voda. Nezostáva nič iné, len si vypiť pohár vína, aby sa spoločná noc dala v pokoji prežiť. Obaja manželia sa snažia byť k sebe korektní, nezádrapčiví, nekonfliktní... Ale príliš sa im to nedarí...  


Obsadenie:  Zuzana Tlučková, Peter Kočiš, Marcel Ochránek, Přemek Boublík, Katarína Ivanková, Thomas Puskailer, Jakub Lorencovič.

Réžia: Svetozár Sprušanský

Dĺžka predstavenia: 2 hod. 30 min (s jednou prestávkou)

 

Predstavenie je vhodné pre divákov od 15 rokov. 

Galéria:


Partneri

Cubuk (Turecko)CKiS Siedlce (Poľsko)